Постинг
03.03 18:47 -
Настъпи ли мотиката САЩ, като нападна Иран?
Автор: bateico
Категория: Лични дневници
Прочетен: 140 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 03.03 18:57
Прочетен: 140 Коментари: 2 Гласове:
2
Последна промяна: 03.03 18:57
Сигурен съм:
1. Подло двуличие- води мирни преговори и напада в гръб!;
2. Сплотява всички мюсюлмани и си създава противник по целия свят- напада вероломно през време на Рамазан, който е семейния празник на мюсюлманите, както е Великден за християните!;
3. Празни складове с боеприпаси- През четирите години подкрепа и логистика с бойни припаси и ракети за Украйна във военния сблъсък с Русия, няма достатъчно боеприпаси и ракети за водене на война с Иран, за повече от 3 седмици;
4. Жертви от военнослужещи- Създава съпротива в тила т.е. в САЩ има нетърпимост към Тръмп и неговата политика.
5. Русия и Китай- стратегически партньори и логистици в подкрепа на Иран, подписани договори и доставки на ПВО- С 400, ракети и т.н.;
6. Иран, не е Либия или Ирак- ще се бие със зъби и нокти до последно, тук цветни революции не минават. Както и арабите виждат, че след Иран идва ред на друга държава и т.н. по ред на номерата;
7. САЩ е паркетна велика сила с фрак и папионка, зависима от корпоративни интереси и цели, а финансовия капитал иска бързи и без много шум, бляскави успехи.
Войната, е най- кръвожадното животно в света, което сее смърт, разрушения, болка и харчи много пари!
Тръмп, е пътник. Ще фалира за пети път и то за последно и фатално!
1. Подло двуличие- води мирни преговори и напада в гръб!;
2. Сплотява всички мюсюлмани и си създава противник по целия свят- напада вероломно през време на Рамазан, който е семейния празник на мюсюлманите, както е Великден за християните!;
3. Празни складове с боеприпаси- През четирите години подкрепа и логистика с бойни припаси и ракети за Украйна във военния сблъсък с Русия, няма достатъчно боеприпаси и ракети за водене на война с Иран, за повече от 3 седмици;
4. Жертви от военнослужещи- Създава съпротива в тила т.е. в САЩ има нетърпимост към Тръмп и неговата политика.
5. Русия и Китай- стратегически партньори и логистици в подкрепа на Иран, подписани договори и доставки на ПВО- С 400, ракети и т.н.;
6. Иран, не е Либия или Ирак- ще се бие със зъби и нокти до последно, тук цветни революции не минават. Както и арабите виждат, че след Иран идва ред на друга държава и т.н. по ред на номерата;
7. САЩ е паркетна велика сила с фрак и папионка, зависима от корпоративни интереси и цели, а финансовия капитал иска бързи и без много шум, бляскави успехи.
Войната, е най- кръвожадното животно в света, което сее смърт, разрушения, болка и харчи много пари!
Тръмп, е пътник. Ще фалира за пети път и то за последно и фатално!
В десет годишната война между Иран и Ирак, проксито на САЩ там беше Ирак начело със Садам Хюсейн.
Същия Ирак воден от Садам Хюсейн, беше смачкан по- късно от САЩ- при операция "Пустинна буря".
цитирайСъщия Ирак воден от Садам Хюсейн, беше смачкан по- късно от САЩ- при операция "Пустинна буря".
Всички арабски монархии държави, подкрепят САЩ!
Иран е мюсюлманска държава с население от шийти и то демократична, не е монархия.
Бахрейн, е монархия от сунити т.е. управляват и подкрепят САЩ, а населението е шийти и подкрепят Иран. В момента от протести, прерастват във въоръжени сблъсъци с властта. САЩ закрива представителствата си и извежда персонала си т.е. бяга от държавата в която има военна база. Случват се интересни неща!
Може ли САЩ да загуби Арабския полуостров!
Много вероятно!
Сирия посяга към Голанските възвишения т.е. насочва войска и техника. Става много интересно!
Израел атакува Ливан по суша с техника и войска.
Може ли Израел да бъде разкъсан от арабите?
Много е вероятно, да идва края на държавата Израел!
цитирайИран е мюсюлманска държава с население от шийти и то демократична, не е монархия.
Бахрейн, е монархия от сунити т.е. управляват и подкрепят САЩ, а населението е шийти и подкрепят Иран. В момента от протести, прерастват във въоръжени сблъсъци с властта. САЩ закрива представителствата си и извежда персонала си т.е. бяга от държавата в която има военна база. Случват се интересни неща!
Може ли САЩ да загуби Арабския полуостров!
Много вероятно!
Сирия посяга към Голанските възвишения т.е. насочва войска и техника. Става много интересно!
Израел атакува Ливан по суша с техника и войска.
Може ли Израел да бъде разкъсан от арабите?
Много е вероятно, да идва края на държавата Израел!
